ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції на тему “Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів та можливі шляхи їх вирішення”.

Конференція відбудеться 24 листопада 2021 року в режимі онлайн у мережі Інтернет за підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія.

У конференції беруть участь: представники замовників на підготовку військових фахівців від структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства оборони України; провідні фахівці з питань дистанційного навчання вищих військових навчальних закладів МОУ (військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти) та наукових установ Збройних Сил України, вищих навчальних закладів України; представники інших міністерств і відомств, іноземні фахівці, які мають досвід у галузі дистанційного навчання.

 

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Презентація результатів українського розвитку Проекту дистанційного навчання, сприяння розвитку та обмін досвідом з у галузі дистанційного навчання.
  2. Вироблення консолідованого рішення щодо удосконалення механізму впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів.

 

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітній процес вищих військових навчальних закладів (військових підрозділів закладів вищої освіти).
  2. Погляди та шляхи удосконалення механізму впровадження дистанційного навчання в освітній процес вищих військових навчальних закладів (військових підрозділів закладів вищої освіти).

 

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ (в режимі онлайн)

  • Необхідно заповнити реєстраційну форму учасника конференції
  • Для публікації доповіді на електронну пошту оргкомітету надсилаються: доповідь та анотація, оформлені згідно з вимогами: відсканований варіант, підписаний авторами та електронний варіант.

Оргкомітет не несе відповідальності за зміст доповідей.

Публікація збірника доповідей за рахунок організаторів.

 

ВАЖЛИВІ ДАТИ

8 листопада – кінцевий термін реєстрації учасників

8 листопада – кінцевий термін подання доповідей

24 листопада – конференція

 

ОРГАНІЗАТОРИ

НУОУ

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

 

За підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія.

Міністерство оборони Королівства Норвегія

 

За сприяння:

Інститут Джеферсона

 

ПАРТНЕРИ

ADL Initiative

NATO DEEP